Euro-drivers portal pracy online | ostatnie oferty pracy

Aktualne oferty pracy dla ciężarówek CE w Niemczech

Lkw Fahrer Gesucht
Praca kierowcy Border Germany CE

Praca w transporcie ciężarowym dalekobieżne krajowe i międzynarodowe

Lkw Deutschland Fahrer
Praca na ciężarówki Prawo jazdy CE

Aplikuj szybciej i łatwiej o nową pracę kierowcy ciężarówki

Znajdź konkretną pracę kierowcy ciężarówki, którą chcesz

Praca dla ciężarówek Berlin i innych miastach w Niemczech

tablica ogłoszeń euro-kierowców | Aktualne oferty pracy kierowca CE niemcy

Praca kierowca ciężarówki CE w Niemczech

Aktualne oferty pracy CE kierowca niemcy.Tutaj znajdziesz oferty pracy zawodowych kierowców w międzynarodowym transporcie dalekobieżnym UE od firm transportowych z UE z Niemiec i innych krajów członkowskich UE.

Szczegóły oferty pracy dla Kierowca C+E

Lista ofert pracy

  • Kierowca zawodowy
  • Firma: Eurodrivers
  • Miejsce: Worms, Niemcy
  • Opis stanowiska: W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy doświadczonych kierowców ciężarówek. Do Twoich obowiązków będzie należało prowadzenie tras długodystansowych, prowadzenie dokładnych protokołów oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa. Transportowanie zbiorników z żywnością, Holandia, Belgia, Niemcy
  • Chemiczne cysterny z i bez ADR
  • Spółka: Eurodrivers
  • Lokalizacja: Worms, Deutschland
  • Opis pracy: Poszukujemy doświadczonego profesjonalnego kierowcy do kierowania naczepą 40 ton z cysterną chemiczną kontenerową. Do Twoich zadań należy bezpieczny i terminowy transport kontenerów z chemikaliami na terenie Niemiec i całej Europy. Wymagania: Ukończone szkolenie zawodowe jako kierowca zawodowy (m/k). Ważne prawo jazdy CE. Doświadczenie w transporcie chemikaliów w cysternach. Dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa i regulacji w transporcie drogowym. Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie. Wysokie poczucie odpowiedzialności i punktualność. Oferujemy: Pracę pełną wyzwań i zróżnicowaną. Atrakcyjne wynagrodzenie. Regularne szkolenia i dalsze kształcenie. Nowoczesne i dobrze wyposażone pojazdy. Dynamiczny i pomocny zespół. Aplikuj już teraz i zostań częścią naszej odnoszącej sukcesy firmy w sektorze transportowym. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Z niecierpliwością oczekujemy zainteresowania naszą ofertą pracy jako kierowca ciężarówki. Chcielibyśmy wysłać Ci bardziej odpowiednie oferty pracy. Aby to było możliwe, prosimy o powiedzenie nam, które pojazdy ciężarowe i trasy UE chcesz pracować. Informacje o preferowanym modelu warstwy, na przykład 3/1 lub 4/1, są również pomocne w tworzeniu odpowiednich ofert pracy.